pic.image01.png 07.png 06.png 05.png 04.png 03.png 02.png 01.png

Spyruoklės

Mūsų įmonės veikla sustiprino pramoninių spyruoklių liniją , galinčia pasiūlyti partneriams ir klientams daugiau kaip 10000 vnt. spyruoklių gaminių iš įvairių spyruoklinių plienų, ir bendradarbiaujančia su garsiais spyruoklių gamintojais Europos Sąjungoje, turinčiais spyruoklių gamybos technologiją ir gilias darbo patirties tradicijas, gaminančias sertifikuotą produkciją.

Jau ne pirmus metus turime patirtį tiekiant spyruokles Lietuvos rinkai, pagamintas iš įvairių rūšių spyruoklinių plienų. Galime paminėti spyruoklinį plieną DIN 17723,DIN 17221, o taip pat DIN 17224 (nerūdijantis spyruoklinis plienas), 1074-ASTM-A684, SAE6150, chromo-vanadžio, chromo-silicio spyruoklinius plienus, spyruoklinius vario lydinius, pradedant spyruokline viela 0,2 mm ir iki 60 mm. Norėtume paminėti ir platų spyruoklinių gaminių asortimentą – tai ir vielinės spaudimo, tempimo, sukimo, kūginės spyruoklės; apvalios, banguotos, pirštukinės , lėkštinės spyruoklės; pastovios jėgos, įrankinės spyruoklės; įvairios kontaktinės, plokštelinės, fiksavimo spyruoklės.

UAB Kagneta gali patenkinti poreikius didelėms gamybinėms programoms, o taip pat gaminant vienetinius užsakymus kaip, energetikos pramonei: spyruoklines pakabas ar atramines spyruokles, o taip pat spec. Transportui, kaip geležinkelio krovininiams vagonams bei lokomotyvams. Visa, aukščiau paminėta produkcija yra sertifikuota pagal ISO 9001 standartą

Mūsų galimybės ir turima kompiuterinė technologija leidžia išnagrinėti ne tik Jūsų spyruoklių techninius brėžinius, bet ir patarti kaip pagerinti spyruoklinių komponentų konstrukciją, ar tiesiog juos suprojektuoti iš naujo. Europietiška technologija ir gamybos standartai bei spyruoklinės medžiagos garantuoja nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Tikimės ilgalaikio ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.